I MODUŁ "ŻYWIENIE I SUPLEMENTACJA" TORUŃ; 11.2016

I moduł; Toruń

I moduł szkolenia „Żywienie i Suplementacja” 

W andrzejkowy weekend, 26-27.11.16, jedni lali wosk, wróżąc sobie przyszłość, a niektórzy zdobyli wiedzę z żywienia i suplementacji, która myślę, że również wróży im dobrą, bo fachową, przyszłość.

Szkolenie „Żywienie i Suplementacja” składa się z 3, weekendowych modułów. W miniony weekend na czynniki pierwsze rozkładane były zagadnienia trawienia, suplementów uzupełniających żywność, około treningowych, witamin. Katarzyna Matella tłumaczyła dlaczego po treningu warto spożywać węglowodany, na czym polega żywienie zgodne z dobowym zegarem biologicznym. Dr Radosław Kożuszek obalał popularne mity żywieniowe, dawał jasne wskazówki, czym kierować się wybierając dobre produkty spożywcze codziennego użytku. Wszystko okraszone było degustacją dań, jakie przygotowywane były dla uczestników w czasie szkolenia. Posiłki, mimo że dietetyczne, były smaczne i egzotyczne. Słuchacze mieli okazję posmakować uzbecki plov, koreańskie sushi, proteinowe ciasteczka kokosowe. Koniec szkolenia był bardzo słodki, gdyż na wszystkich czekał deser żelatynowy przygotowany w oparciu o odżywkę białkową firmy Formotiva Muscle Brick Whey.

Nie był to jedyny produkt firmy Formotiva, który uczestnicy szkolenia mieli szansę wypróbować. Focus okazał się świetną przedtreningówką, która pozwoliła znieść trudy listopadowego treningu siłowego na świeżym powietrzu, jaki prowadziała Karolina Grzelak - Janas. BCAA Combo wraz z porcją węglowodanów zapewniło kompleksową regenerację potreningową. Wszyscy, którzy czuli deficyty kaloryczne mogli je uzupełnić wysokiej jakości gainerem Muscle Mass Maker. 

Kolejny moduł już w lutym 2017. Chętnych zapraszamy do zapisów na stronie: www.sylwetkamatella.pl. Ukończenie pełnego cyklu pozwala uzyskać kwalifikacje TKKF oraz legitymację „Specjalista ds. Żywienia i Suplementacji”.